Міжнародний аеропорт "Бориспіль" відновив переговори про вихід на українських ринок з авіакомпанією Ryanair.
Про це заявив міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив у ході зустрічі з журналістами, передає "УНІАН"
"На цей момент Ryanair у переговорному процесі з аеропортом "Бориспіль". Я сподіваюся, що ці переговори пройдуть успішно, друга спроба", - сказав він.
Також Омелян повідомив, що виходу лоукоста на український ринок не варто очікувати раніше 2018 року.
"У нас буде Ryanair у 2018 році. Цього року, на жаль, це не реально. Не пізніше осені 2018", - сказав міністр.
Ухилянтів чекає новий вал "репресій": хочуть максимально ускладнити життя
“Заберіть дитину до 18:00”: батьки обурились через час роботи дитсадків і ГПД
Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
Міністр також зазначив, що з приходом авіалоукостів пасажиропотік в аеропорту "Бориспіль" за два роки може збільшиться до 20 млн осіб.
За підсумками 2016 року пасажиропотік склав приблизно 8,2 млн пасажирів, цього року прогнозують 10 млн.
Нагадаємо, як повідомляв "Знай.ua", авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України", що належить Ігорю Коломойському, пригрозила подати в суд на Ryanair, Мінінфраструктури України та Львівський аеропорт.