Чергова спроба росіяни взяти участь в засіданні комітету ПАРЄ не принесла успіху.

Про це в Facebook написав голова підкомітету Парламентської асамблеї Ради Європи по боротьбі з тероризмом Георгій Логвинський.

"Сьогоднішні слухання Юридичного комітету ПАРЄ за участю депутатів Росії скасовані. Їх запросив сербський друг - доповідач по NGO для обміну думками. Це - частина загального плану повернення росіян в ПАРЄ", - зазначив Логвинський.

У свою чергу українська делегація погодилися на участь росіян, але висунула умови: росіяни не повинні були голосувати за анексію Криму, вони не порушували права людини, їх немає в списку санкцій. У комітеті підтримали умови українців. В результаті, росіяни не приїхали на засідання комітету.

"Спеціально з цієї нагоди для вас звучить пісня "Підманула підвела" на сербській мові. Яка і звучала вчора ввечері для членів Юридичного комітету", - зазначив український нардеп Логвинський.

Популярні новини зараз

Працювати до останнього подиху: вік виходу на пенсію злетить до 70-90 років

Переобладнання газових лічильників: українців попередили про необхідність

Житло можна втратити: які помилки залишать без квартири чи будинку

ТЦК почали ставити чоловіків "на лічильник": вигадали альтернативу повісткам - що вимагають

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що українській делегації вдалося домогтися відставки президента ПАРЄ Педро Аграмунт, яку вважали неможливою.