Лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко активно у Верховній Раді розповідає, як турбується про пересічних українців. Але вона пропустила засідання парламенту через, імовірно, більш важливі справи аж в Швейцарії.

Відео з Тимошенко в аеропорту Женеви опублікував Влад Томін в Facebook. Вона була в супроводі двох чоловіків.

"Вперше побачив Юлію Тимошенко вживу. Хто б міг подумати, що ця зустріч буде в аеропорту Женеви", - написав він.

Раніше опозиціонерку помітили, коли вона сідала на літак Київ-Варшава. Тоді були версії, що вона вирішила відвідати на Варшавський Форум з безпеки. Але в підсумку виявилося, що Варшава була для неї лише пересадочних пунктом. Кінцевою точкою, до якої вона реєструвала квиток, була Женева.

Популярні новини зараз

За кермо не всім тепер можна: які вікові обмеження запровадили для водіїв в Україні

Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка

Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій

Сивина - не перешкода: почалася активна мобілізація українців похилого віку, де знадобляться дідусі 60+

Показати ще

Екс-нардеп Тарас Чорновіл написав в соцмережах, що в цьому швейцарському місті, є дуже хороша онкологічна клініка, але тут також призначає свої зустрічі відомий український олігарх - Ігор Коломойський.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, лідер фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що чинна українська влада поступово втрачає всі можливі важелі впливу, і в першу чергу - довіра суспільства. На тлі цього вона поділилася своїми планами на майбутні президентські вибори.