Путінському режиму загрожує нове покоління росіян, які не реагують на кремлівську пропаганду.

Таку думку висловив в ефірі "Обозреватель.LIVE" автор книги про бої за донецький аеропорт Серей Лойко. Він упевнений, що нове покоління росіян не хочуть миритися з тим життям, яке їм пропонує влада.

"Їм нікуди розвиватися, вони не розуміють, чому так вийшло, що все вже сп *** або. Як їм далі жити? Яких триматися керівних істин, тому вони стали розлюченим поколінням", - сказав Лойко.

Журналіст додав, що опозиціонер Олексій Навальний намагається бити Путіна в найболючіше місце - корупцію. При цьому опозиціонер більшою мірою розраховує на молоде покоління.

"Його аудиторія - це молоді люди. Вони виросли не дивлячись на зомбо-ящик, як їх батьки. Їм на телевізор наплювати, вони не реагують на нього", - підкреслив Лойко.

Популярні новини зараз

Нові правила мають скоротити кількість ухилянтів: чоловіки повинні прийти до ТЦК

Що буде із землею та квартирами громадян за новим законом: критики та юристи хапаються за голову

Держава залізе у кишеню кожному українцю: деталі нової податкової системи

ТЦК знайшли новий спосіб шукати ухилянтів: перевірять всі бази

Показати ще

Раніше "Знай.ua" повідомляв, що російський президент Володимир Путін повільно, але вірно втрачає популярність серед населення.