Україна змінилася і назавжди розлучилася з радянською та російською імперіями.

Таку заяву зробив президент України Петро Порошенко на церемонії відкриття Дня Європи в Україні.

За його словами, Європа і Євросоюз стали справжніми синонімами реформ, цінностей, демократії і свободи, тому європейський цивілізаційний вибір став щирим і свідомим для всього українського народу.

Однак, Порошенко зазначив, що українцям доводиться розплачуватися за свій європейський вибір, нагадавши про вчорашню трагедії Авдіївці.

"На жаль, це та ціна, яку сьогодні платить український народ за російську агресію, за наше прагнення і бажання бути вільними", - підкреслив глава держави.

Популярні новини зараз

Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків

Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду

Показати ще

Водночас, Порошенко переконаний, що європейські гості, які приїхали до України, полюбили нашу країну і стануть на підтримку проєвропейських прагнень українців.

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua" раніше, російський сенатор Олексій Пушков заявив у відповідь на слова Порошенка про "остаточне розлучення з Росією", що в України немає "історичного місця серед європейських країн", оскільки до 1991 року її і зовсім не існувало.