Як тільки Росія виведе війська з території України, вона зможе повернутися до складу "Великої вісімки".

Таку думку висловив український президент Петро Порошенко під час церемонії відкриття відремонтованої автодороги Спаське-Вилкове, що в Одеській області. Він зазначив, що Росія раніше входила до складу вісімки лідируючих країн, однак після того, як Кремль порушив міжнародні норми і напав на Україну, її звідти викинули.

"Повернутися дуже просто: приберіть геть свої війська, перестаньте вбивати українців, приберіть свої гармати, танки, системи залпового вогню - і все буде добре", - сказав президент.

На випадок, якщо Росія не прибере свої війська, Порошенко розповів про випробування нової української ракети.

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що Петро Порошенко зустрівся в Берліні з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Під час брифінгу він розповів умови, які створив жителям Донбасу президент Росії Володимир Путін.

Популярні новини зараз

Гороскоп на сьогодні 24 грудня: непорозуміння Близнюків, відмова Дів та невдачі Стрільців

Прогноз виявився ще гіршим, ніж ми думали: українців попередили про новий етап війни

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Податковий зашморг затягнеться: які зміни очікують українців

Показати ще