"Радикальна партія" Олега Ляшка видалила свою сторінку з соціальної мережі "ВКонтакті" після оголошеного рішення президента Петра Порошенка про заборону російських соцмереж.
Про це повідомили у Комітеті виборців України, зазначивши, що чекають на відповідні дії і від "Опозиційного блоку".
Зазначимо, що низка українських провайдерів та оператори мобільного зв'язку вже заблокували доступ до "ВКонтакті" та інших російських сайтів.
У лютому цього року Комітет виборців закликав українські партії видалити сторінки з російської соцмережі. Відповідним чином відреагувало ВО "Свобода".
Порошенко ухвалив рішення РНБО щодо блокування російських сайтів та соцмереж підписаним 15 травня наказом.
Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять
Зимовий перерахунок пенсій: хто з січня отримуватиме більше грошей
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
З 1 січня українці старші 40 років отримають 2000 гривень просто через Дію
Як повідомляв портал "Знай.ua", нардепа від "Опозиційного блоку" Олександа Вілкула викрили у листуванні із оточенням президента Росії Володимира Путіна.