Президент України Петро Порошенко заявив, що останні події показують, що відносини між Україною і США знаходяться на найвищому рівні.

Про це глава держави повідомив на панельній дискусії Всесвітнього економічного форуму в Давосі, передає Інтерфакс-Україна.

Порошенко переконаний, що Вашингтон надає Києву істотну підтримку при президентстві Дональда Трампа.

"Україна має блискучий діалог з паном Трампом. Я провів дві повні зустрічі, відбулися численні обговорення, ми отримали зброю, отримали надзвичайно потужну підтримку від Конгресу США, при цьому від обох партій. І ми можемо залишатися оптимістичними", - зазначив він.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у Давосі відбулася зустріч глави Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард і Президента України Петра Порошенка.

Популярні новини зараз

У боржників є 10 днів: за яку заборгованість можуть відрізати електроенергію

Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати

Масштабні "газові" перевірки: за які порушення виставлять космічну платіжку

Українцям вручать додаткову платіжку: за що і скільки доведеться доплачувати

Показати ще