Стратегічною метою Кремля насправді було захоплення не Донецька та Луганська, Росія спочатку поклала око на інше українське місто.

Про це заявив сьогодні, 8 липня, командувач Національної гвардії України Юрій Аллеров, - повідомили у відділі комунікації відомства.

За словами Аллерова, стратегічною метою Російської Федерації було друге за чисельністю населення місто - Харків.

Харків цікавив спецслужби Кремля тим, що там проживає понад два мільйони людей, дуже високий науковий потенціал та добре розвинена промисловість.

Починаючи з Харкова, Росія хотіла "розхитати ситуацію". Проте захопити Харків їм не вдалося, тому вони змінили курс на Донецьк, Луганська та Кримський півострів.

Популярні новини зараз

Соцвиплати змусять повернути до копійки: держава погрожує судами - кого зачепить

Молодь масово кидає роботу заради "мікро-пенсії" - що означає новий тренд

Пенсіонерам виплатять майже 3,5 тисячі допомоги: хто та як може отримати

Передав показники раніше - заплатив більше: як поради "Нафтогазу" обертаються більшими сумами у квитанціях

Показати ще

Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", військовий пояснив, для чого використовує Кремль збройний конфлікт на Донбасі.