Для повної перемоги над здоровим глуздом українцям необхідно дозволити замовляти собі місця на кладовищі через "Прозорро".

Таку думку висловив народний депутат Володимир Полочанінов, коментуючи висловлювання прем'єр-міністра України, передає портал Рoliteka.

Як відомо, Володимир Гройсман зробив заяву про те, що в країні планують ввести ряд онлайн-сервісів. У список їх послуг увійдуть також реєстрація дітей та шлюбу.

"У мене питання: чому громадяни України можуть за годину і вже скоро прямо онлайн вибрати собі супутника життя і зареєструвати дітей, але не можуть відправити у відставку уряд, парламент і президента? Президента, до речі, взагалі не можна відправити у відставку, закону такого немає. Після Революції Гідності та повалення тиранії, заради відновлення демократії, до цього закону якось руки не доходять", — додав Полочанінов.

Популярні новини зараз

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Виплати малозабезпеченим: яку допомогу можна отримати в грудні

Показати ще

До речі, відомо, що нові онлайн-сервіси запрацюють в країні до кінця року.

Як раніше сообащал портал "Знай.uа", глава Міністерства фінансів Олександр Данилюк готується "на вихід".