Проти генерального прокурора Юрія Луценка відкрили дисциплінарне провадження.

Як пише "Українська правда", посилаючись на рішення члена кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів Анатолія Коваленко, прокурори звинуватили Юрія Луценка і Анатолія Матіоса в тому, що вони, порушуючи презумпцію невинуватості, публікували в соціальних мережах інформацію щодо затриманих і підозрюваних.

Відповідно до Закону України "Про прокуратуру", такі дії прокурорів підлягають дисциплінарному покаранню.

Комісія провела перевірку і виявила, що дисциплінарне провадження відкрито виправдано. Його ініціювали Володимир Петраковский і Злата Симоненко.

Популярні новини зараз

Масовані обстріли "як по розкладу": яке місто у найбільшій небезпеці

На Україну чекає зміна влади: країну може очолити жінка після виборів замість Зеленського

Україні загрожує тотальний блекаут: експерти зробили важливе попередження

Пенсіонерам дадуть гроші на зиму: як отримати допомогу

Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що син генерального прокурора Юрія Луценка одружився, церемонія пройшла за закритими дверима в центральному РАГСі столиці.