Російські військові з задоволенням їдуть воювати в Сирію. За два місяці участі в бойових дій там вони отримують по $20 тисяч. А от на Донбасі окупантам платять трохи менше, всього $400.

Про це йдеться у відео діалогу одного з солдатів з українцем, опублікованому блогером Михайлом Блакитному у Twitter.

"Ось ми з Сирії приїхали, побули там за два місяці, по ляму двісті (1,2 млн рублів. — Ред.) відхопили, це трохи більше $20 тисяч", — поділився російський окупант.

Бойовик сказав, що за такі гроші воювати на Донбасі немає сенсу. Більш того, він був дуже здивований словами співрозмовника за кадром про те, що військові Росії, які підтримують терористів "ДНР", отримують на місяць лише 25 тис. рублів, що еквівалентно $400.

"Якщо б платили по ляму, я поїхав би до вас туди", — поділився російський солдат.

Популярні новини зараз

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

ПФУ завітає в гості до кожного: нові правила призначення соціальної допомоги

Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу

Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", техніка терористів незаконних збройних формувань "ЛДНР" на території Донбасу перетворилася в номенклатуру. Про це повідомляє "Обозреватель", посилаючись на заяву командира 503 окремого батальйону морської піхоти Вадима Сухаревського з позивним "Борсук".

Він віддає належне своїм попередникам, яких довелося змінити. Вони гідно воювали і втримали ті позиції, які їм дісталися дуже дорогою ціною. До ротації в батальйоні у них було понад 70 поранених і близько десятка безповоротних втрат. Єдине, що погано – це те, що в інженерному відношенні дуже сильно противник попрацював.

Також портал чообщал про те, що кібератака на один з урядових ресурсів Німеччини могла бути частиною великого організованого шпигунського нападу на країни Європейського союзу.