Посольство України в Чехії виступило з різкою заявою стосовно карти на якій було позначено територію Криму, як спірну.
Про це повідомив посол України в Чехії Євген Перебийніс.
Дипломат зазначив, що посольство зажадало випустити нову карту на якій буде чітко вказано, що територія Криму входить до складу України.
«Крим не був позначений як російський, а був заштрихован двома кольорами - як спірна територія. Але все одно ми вважаємо це неприйнятним. Крим повинен позначатися як територія України і на підтримку цього є міжнародне право, де чітко говориться, що Крим є територією України », - прокоментував посол.
Більше того він додав, що вже на цьому тижні у консулів запланована зустріч з представниками фірми, яка випустила скандальну карту.
До мінімалки пенсіонери отримають надбавки: скільки та кому додадуть
І до жінок дісталися: в ЗСУ терміново звернулися до українок
Соціальна допомога перетвориться на борг: отримувачів субсидії змусять повернути гроші
Літо розпочнеться з "сюрпризів": у частини українців зросте одна з платіжок за комуналку
У свою чергу виробник зазначив, що користувався офіційною картою Європи, яка була випущена на 2018 року у відповідності до всіх картографічних правил.
Варто відзначити, що зовсім нещодавно президент Чехії Мілош Земан запропонував Україні отримати компенсацію від Росії за передачу Криму.
Виступ Мілоша Земана.