Російські політтехнологи провалилися з черговим пропагандистським проектом під назвою "Малоросія". Більшість українців асоціює цей термін з приниженням і не сприймають його.

Про це повідомив історик і блогер Юрій Гудименко в ефірі "Обозреватель.LIVE". Він зазначив, що в 2014 році Москва вселяла українцям зовсім іншу думку. Їх називали частиною "одного великого російського народу".

"Одна сім'я, братські народи ... А зараз тобі кажуть:" Ти малорос "", - історик вказав на кардинальну зміну в риториці Кремля.

Гудименко додав, що майже у всіх українців подібна назва стоїть в одному ряду з лайливими словами. "Малоросом" себе ніхто не хоче називати, за винятком відбитих фанатиків.

Кремль з такими заявами лише погрішив свої плани і втратив величезну кількість потенційних прихильників. Історик підкреслив, що ніхто не захоче асоціювати себе в "малоросами" і іронічно запропонував називати українців "хохлами".

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

"Київстар", Vodafone та lifecell: на скільки зростуть тарифи у грудні

Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе

Графіки стануть коротшими: енергетики потішили прогнозом щодо відключень світла

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, помічник президента РФ Владислав Сурков різко висловився про плани бойовиків створити "Малоросію".