41-річний парламентарій від фракції “Відродження” Віталій Хомутиннік продемонстрував у стінах Верховної ради ставлення до представників засобів масової інформації.

Нардеп показав журналістові, який знімав його з ложі для ЗМІ, комбінацію з трьох пальців, простіше кажучи, дулю. Відповідні фотографії опублікував портал "Інформатор".

Хомутиннік тривалий час був членом "Партії регіонів", лави якої залишив 21 лютого 2014 року. У жовтні цього ж року пройшов у Верховну Раду VIII скликання по округу № 171 у Харкові. Очолював депутатську групу "Відродження".

Цю посаду він залишив у вересні, поки тривало розслідування Генеральної прокуратури України та перевірки Державної фіскальної служби його декларацій. До речі, Хомутиннік є одним з найзаможніших депутатів Верховної Ради.

Популярні новини зараз

Обміняти долари по старому не вийде: ПриватБанк тихо переписав правила для валюти

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

Енергетики не можуть відключити будинки: люди юрбою атакують бригади

ПФУ ходитиме з перевірками по домівках: за що можуть скасувати субсидію

Показати ще

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", політик засвітився в Раді з коштовним гаджетом.