Український художник Георгій Ключник висміяв результати переговорів президента України Петра Порошенка і канцлера Німеччини Ангели Меркель.
Дотепну карикатуру про політику "Реаніматологи" він опублікував в одній із соціальних мереж, пише Politeka.
Художник посміявся над тим, що Порошенко і Меркель збираються продовжувати спроби реалізувати мінський формат, заявивши про це на зустрічі.
У карикатурі політики представлені у ролі лікарів-реаніматологів, які хочуть повернути до життя загиблого. Однак, як показано на малюнку, у нього розпоротий живіт, тому навряд чи їм це вдасться.
Як писав раніше "Знай.ua", Порошенко зустрівся в Берліні з Меркель. Під час спільного брифінгу він поскаржився їй на злочини президента країни-агресора Володимира Путіна.
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни
Українців почали переводитит на шестиденний робочий тиждень: хто більше працюватиме
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Він закликав колегу до рішучих дій з метою повернути Мінський процес в конструктивне русло. Президент України впевнений, що альтернативи мінським домовленостям немає і наполіг на їх повному виконанні.