Прикордонники України відмовила журналістові російського телеканалу "Дощ" Олексію Коростельову у перетині кордону. Про це повідомив сам журналіст на своїй сторінці в Facebook і оприлюднив фотокопію документа.
Коростельов також стверджує, що їхав на тренінг журналістських розслідувань, який організовує консорціум OPEN Media Hub (спільний проект Євросоюзу та Thomson Foundation).


Після розмови у журналіста забрали паспорт, а через чотири години співробітник прикордонної служби передав Коростельову документ про відмову у перетині кордону.
Передбачення, від якого холоне кров: "Китайський Нострадамус" розповів, що станеться у 2025 році
Повістку більше не принесуть: у липні звільнять від мобілізації ще три категорії чоловіків
Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами
Виїхав з людиною з інвалідністю, а повернувся сам: що загрожує чоловікам на кордоні
Українські прикордонники вважають, росіянин не підтвердив мета поїздки в Україну і наявність достатньої кількості коштів, – з розрахунку 50 доларів сша на кожен день перебування в країні.
У документі говориться, що Коростельов не має запрошення від організаторів тренінгу. Кореспондент запевняє, що має запрошення, а всі витрати взяли на себе організатори заходу.
Журналісту пообіцяли надати квиток на рейс в Кишинів, звідки він прилетів у Київ. Тренінг OPEN Media Hub відбудеться в Києві з 2 по 6 липня. У ньому беруть участь журналісти з України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії і Молдови.
За словами Коростельова, проблеми під час перетину кордону виникли тільки у нього.
Також нагадуємо, що 29 червня набула чинності угода між Україною та Антигуа і Барбуда про скасування візових вимог. Вона була підписана між урядами країн 5 лютого 2018 року.
Документом передбачений безвізовий в'їзд і виїзд громадян України в Антигуа і Барбуда на термін до 90 днів протягом 180 днів.