Для випадку, якщо одіозному президенту-втікачеві Віктору Януковичу винесуть обвинувальний вирок, Генпрокуратура не виключає можливість формування спецпідрозділу для затримання політика в Росії і доставки його на українську територію.
Як повідомляє "Громадське", про це розповів прокурор Роман Кравченко.


Представник сторони звинувачення також зазначив, що підрозділ можуть створити за принципом ізраїльського Моссаду. "Щоб спецназівці проникли на територію РФ і доставили його до України", - сказав Кравченко.
Гороскоп на сьогодні, 10 травня: день, коли інтуїція підводить, а несподіванки чекають за рогом
Документи, відстрочка та ВЛК: у Раді розповіли, як у травні 2025 року зміняться правила мобілізації
Не відкладайте: "Нафтогаз" звернувся до клієнтів з важливою вимогою
ТЦК почнуть масово штрафувати чоловіків у червні: хто у зоні ризику
Ні суддя, ні прокурори особливої уваги на крики не обертали, а через кілька хвилин обидва адвоката Януковича, немов змовившись, покинули зал суду.
Віктору Януковичу інкримінують три статті ККУ ст. 111 (державна зрада), ст. 27, ч. 2 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни); ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей або інші тяжкі наслідки).
Нагадаємо, Кравчук поділився невідомими подробицями з життя Януковича.
Як повідомляв Знай.ua, 13 вересня в Печерському районному суді Києва відбудеться засідання, на якому суд розгляне позов президента-втікача Віктора Януковича проти генерального прокурора Юрія Луценка.
Також Знай.ua писав, у справі Пола Манафорта, якого в США звинувачують в ухиленні від сплати податків, фігурують фото екс-президента Віктора Януковича.