Народний депутат, екс-лідер "Правого сектору" Дмитро Ярош оголосив набір у дитячу школу " Українська добровольча армія", де, як стверджує він сам, повинні готувати майбутніх захисників країни:

"Найважчі випробування для нашої Нації та Держави ще попереду. Тому ми, українські добровольці, разом з виконанням бойових завдань на лінії фронту, готуємо молоде покоління до захисту України і знищення нашого віковічного ворога, імперії-агресора Росії", - пояснив Ярош.

Це рішення одразу викликало шквал критики у російських ЗМІ: школі почали давати образливі назви в коментарях, намагаючись представити навчання дітей у вигідному для себе світлі.

Дивіться: Навчальний Центр УДА, підготовка

Зима близько

Ярош нещодавно також запевнив українців, що події на Сході дуже нагадують йому сюжет "Гри престолів", натякаючи, що "зима близько". За його словами, у 2008 році розмови про війну з Росією викликали лише посмішку у людей навколо, схожу ситуацію він спостерігає і зараз.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: цибуля по 100 грн, нові бонуси для пенсіонерів, згибель від малярії в Україні

Янукович із "Квартал 95" Олександр Пікалов показав, у якому "спецназі" перебуває: "Патруль, десь під Києвом"

Гороскоп на тиждень з 27 березня до 2 квітня для всіх знаків Зодіаку: Козероги без негативу, Леви в мінусі, а Овни ловлять Фортуну

Оформлення субсидії 2023 року: українцям доведеться повторно подавати документи

Показати ще

"Зараз, дивлюсь, ситуація розгортається у такому самому напрямі. Тобто, тези про Війну, у якій треба перемогти, а не здати українські національні інтереси — сприймаються як ідіотські. Так було і навесні 2014-го. Я це добре пам’ятаю! У мене багато знайомих і друзів, які перебувають як у владі, так і в опозиції. Особливо ті, що при владі, часто закривають очі та вуха на війну. В міру своїх можливостей допомагаючи тим, хто воює. Хлопці, не сховаєтеся", - додавав він.

Дивіться: міжнародні військові навчання

Як повідомляв портал "Знай.ua", Нєвзоров влучно прокоментував російського президента Володимира Путіна назвати гвардійські полки армії РФ іменами українських міст - Львова, Ніжина та Житомира.