Передчасно закінчити допит українського президента Петра Порошенка у справі про держзраду Януковича дав вказівку головуючий суддя Оболонського райсуду Києва.
Цікаво, що саме в цей момент сторона захисту поставила главі держави питання щодо його відпочинку на Мальдівських островах.
У першу чергу адвоката Януковича Віталія Сердюка цікаво, чому під час відпустки ніхто не " ухвалив жодного рішення про його самоусунення", і таким чином нібито провів паралель із ситуацію, яка склалася з його підзахисним чотири роки тому.
Тоді ВР видала постанову про самоусунення Януковича від виконання обов'язків президента і призначила в.о. очільника держави Олександра Турчинова.
Гроші прийдуть уже в січні: хто отримає 2 600 і 5 200 гривень доплат
Українців попередили про графіки відключення газу: в "Нафтогазі" зробили важливу заяву
Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати
Пенсії зростуть залежно від тривалості стажу: кому і скільки доплатять у 2026 році
Одразу після цього суддя Владислав Дев'ятко закликав обирати питання, які стосуються виключно суті справи:
"Петро Олексійович, я прошу вибачення, напевно, що я був правий – умисно захисники задають питання, які не стосуються цього кримінального провадження, не бажаючи вас допитувати. Я вимушений припинити ваш допит", - заявив він.
Дивіться: Справа Януковича, допит Порошенка