Заступник міністра соціальної політики України Микола Шамбір в одному з недавніх інтерв'ю розповів, що збільшення ролі стажу вирішило б проблему низьких пенсій для тих, хто отримував невелику зарплату.

"Роль заробітної плати у нас вища, ніж роль стажу. У нас пропорційна залежність. Людина, який платив внесок з середньої зарплати, отримає пенсію в два рази нижче, ніж той, хто платить внески із зарплати в два рази вище середньої. З одного боку, це правильно, так як і внесок вдвічі нижче. Але, з іншого боку, у нас роль стажу виходить не настільки високою..." - пояснив Шамбір.

За словами Миколи Шамбіра, українська влада розробляє більш вигідні умови виходу на пенсію.

"Тому в принципі варто подумати про збільшення ролі стажу. Хоча у нас є надбавка за стаж понад норми, але її роль незначна", - заявив Шамбір.

Популярні новини зараз

Білоруси оточили польський кордон із великими валізами: бояться початку мобілізації від Лукашенка, але боротися не хочуть

Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"

Через борги за комуналку заберуть майно: хто може залишитися ні з чим

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.uа" міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що законопроект про підвищення пенсій військовим пенсіонерам вже розроблений і сьогодні його направили на вивчення у всі силові відомства. Після він буде винесений на розгляд Верховної Ради.