Комітет парламенту підтримав подання Генеральної прокуратури щодо зняття недоторканності з депутата Михайла Добкіна.
Як передає "Громадське", при цьому регламентний комітет відмовився підтримувати подання щодо затримання Добкіна і притягнення його до кримінальної відповідальності.
У клопотанні генпрокурора містилися три подання: зняття недоторканності, затримання та притягнення до кримінальної відповідальності. На комітеті депутати підтримали тільки одне з трьох подань.
Сам Добкін заявив, що підтримає зняття з себе недоторканності, але проти арешту і кримінального переслідування.
Нагадаємо, 29 червня генеральний прокурор вніс в Раду подання на Добкіна.
Після дрібних банкнот візьмуться за великі: які гривні вилучать з обігу
Грошей буде більше: пенсіонерам підтягнули мінімалку до нового рівня
Кожному будинку призначать "господаря": у багатоповерхівках житимемо за новими правилами
Готуйте запаси та садіть городи: українців попередили про загрозу голоду
Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що нардеп від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін досить дивним способом вирішив виправдатися на засідання комітету Верховної Ради.