Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко вважає, що українські зірки, які їздять виступати в Росію, повинні бути обкладені особливим податком і перебувати на обліку в СБУ. Про це він заявив на "Обоз.tv".

"Всі агресивні дії Росії, окупація Криму і Донбасу тривають. Рада визнала РФ країною-агресором. А на цьому тлі тривають гастролі. З одного боку, у нас немає закритого кордону, артисти перетинають кордон. Але одна справа, коли їдуть звичайні громадяни, а інша – коли це відомі публічні люди. Це викликає стійкий негативний резонанс. Їх гастролі тривають", - заявив Кириленко.

Як підкреслив віце-прем'єр, гастролі українських артистів у країні-агресорі – питання не культури, а гуманітарної та національної безпеки.

За словами Кириленка, запропонований ним законопроект містить кілька ключових пунктів:

Популярні новини зараз

Водіїв чекає ще один "сюрприз" після підвищення цін на пальне: Рада проголосувала за нові штрафи, кого та за що покарають

Наталія Кличко вперше порушила мовчанку і пояснила розлучення з мером Києва

Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія

Екстрасенс Альона Курилова розповіла, як і коли закінчиться війна в Україні: "Чекаю 1 листопада"

Показати ще

1. Кожен артист, який хоче гастролювати в Росії, повідомляє СБУ за 10 днів;

2. Такий виконавець потрапляє в реєстр гастролерів на території агресора;

3. На радіо і ТБ під час трансляції їх супроводжує інформаційне повідомлення – цей артист гастролює на території агресора.

Кириленко зазначив, що артисти та їхні шанувальники будуть проти такого закону, а більшість українців – ні.

"Артисти приїжджають сюди з РФ. Виникають сутички. А потім всі питають – чому влада не реагує", - підкреслив він.

Віце-прем'єр заявив, що артистів необхідно обкласти 20% гастрольним збором. Ці гроші, за його словами, повинні бути спрямовані на потреби Збройних сил України.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа" у Верховній Раді готові прийняти закон про відповідальність українських виконавців за гастролі в Росії і Криму.