Екс- глава правління "Укрзалізниці" Войцех Балчун переконаний, що саме його команда стабілізувала ситуацію в компанії та покращила фінансові показники.

Про це він розповів в інтерв'ю польському випуску Wiadomosci Onet, відповідаючи на запитання про головні свої успіхи під час роботи в "Укрзалізниці".

"З точки зору загроз і ризиків, які я прийняв до уваги при поїздці в Україну, можна сказати, що найбільший успіх в тому, що я вижив і повернувся", - сказав Балчун.

Балчун вважає, що його команда змогла стабілізувати компанію і добитись прибутковості.
"Нам удалось значно поліпшити фінансові результати - і за 2016 рік, і за перші два квартали 2017 року ми показали прибуток після декількох років збитків", - зазначив Балчун.

Крім того колишній глава УЗ похвалився створенням стратегії розвитку компанії на п'ять років і "відновленням репутації на міжнародній арені".

Популярні новини зараз

Сьогодні - бронь, завтра - окопи: які помилки коштуватимуть відстрочки від мобілізації

Ухилянтів хочуть дістати за кордоном: вже пішли листи, якими будуть санкції

Головне за 7 червня: українцям скасовують виплати, ТЦК відмовляються від "бусифікації", а українцям підняли тарифи

Українців штрафуватимуть за готівку: готуйтесь викласти 17 тисяч

Показати ще

"Ми впровадили або ініціювали цілий комплекс ініціатив з реформування, які, я сподіваюся, будуть продовжені", - додав Балчун.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стан Укрзалізниці після відставки Балчуна показали у цифрах.