Америка має намір розгорнути на всьому західному узбережжі нові комплекси протиракетної оборони (ПРО)для захисту від потенційної небезпеки, яка виходить від Північної Кореї.

Про це інформує Reuters, посилаючись на членів Конгресу США Майка Роджерса і Адама Сміта.

Так, за словами конгресменів, уряд США розглядає можливість встановлення там системи ПРО THAAD, розробленої американською компанією Lockheed Martin Corp.

"Прискорення програми випробувань балістичних ракет КНДР в 2017 році і ймовірність того, що північнокорейські військові можуть вразити материкову частину США ракетами з ядерними боєголовками в найближчі кілька років збільшили тиск на уряд Штатів у питанні створення протиракетної оборони", - йдеться в повідомленні.

Комплекси подібні до тих, які стоять на території Південної Кореї для захисту від небезпечного сусіда.

Популярні новини зараз

Щомісяця по 700 грн: пенсіонерам виплатять додаткову допомогу

Що потрібно встигнути зробити до літнього сонцестояння: 21 пункт до 21 червня 2025 року

"Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого

Викликають на "підмогу" навіть СБУ: в Україні посилили мобілізацію – забирають усіх

Показати ще

Конгресмен Майк Роджерс повідомив, що гроші для розгортання подібних систем захисту будуть закладені в оборонний бюджет країни на 2018 рік.

Як відомо, THAAD - протиракетний комплекс наземного базування, призначений для перехоплення балістичних ракет ближнього, середнього і проміжного радіусу дії. Установка таких систем займає кілька тижнів.

Нагадаємо, 2 грудня військово-морські сили України провели спільні тренування з есмінцем ВМС США Джеймс Вільямс".

Крім того, до складу місії ОБСЄ на Донбасі входить 39 росіян.

Дивіться сюжет про США

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", скандальна Лоліта зганьбилася в аеропорту.