Сьогодні, 4 грудня, ПС ФСБ РФ повідомило про те, що, начебто, троє невідомих порушили кордон з Україною.
Читайте Знай в Google News!
Повідомлялося, що при спробі затримання відбулося вогневе протистояння, в результаті якого один з порушників загинув, інші втекли на територію України. Про це писала ТСН.
Однак, пресслужба Міністерства внутрішніх справ України повідомила, що Прикордонні наряди Державної прикордонної служби України не фіксували жодних пострілів поряд кордону з Росією.
В Україну йде різке похолодання: у деяких областях вдарять морози
Пенсіонерам подвоять доплати: хто отримає більше грошей
Українці, у вас є Приват24? Банк терміново звернувся до клієнтів із заявою, перевіряйте у себе
Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби
"Крім того, російська сторона, до цього негайно не інформувала українських прикордонників про жодні нестандартні ситуації на спільній ділянці кордону. На даний час додатково перевіряється ділянка місцевості, де могло відбутися порушення кордону. Також відбудеться прикордонно-представницька зустріч для з’ясування всіх обставин.", - йдеться у повідомленні.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, заробітчани мимоволі: куди мріють виїхати мешканці різних країн, інфографіка. ТОП 10 країн світу, куди хочуть переїхати найбільше людей
Як повідомляв портал "Знай.ua", СБУ схилила голови через загиблих на Донбасі побратимів: найкращі снайпери віддфали життя за Україну. 1 грудня виповнився рік з дня загибелі двох Героїв України
Також "Знай.ua" писав, Зеленська розповіла про зміни на державному порталі "Дія": як це працюватиме. На державному порталі "Дія" з’явиться новий розділ