Створення за пропозицією Мінекономрозвитку Національного оператора на ринку тютюнових виробів є безпрецедентним випадком тютюнового лобізму. Про це заявив керівник Українського центру контролю над тютюном Андрій Скіпальський.

«Це безпрецедентно, абсолютно чистий випадок тютюнового лобізму. Це абсолютна нездатність протистояти інтересам. І які інтереси переслідували посадові особи Мінекономрозвитку, тільки можна здогадуватись. Доказів у нас немає, але яку вигоду отримує держава від цього, ніхто поки що не зрозумів. Її немає», - сказав Скіпальський.

Він також наголосив, що надання статусу національного тютюнового оператора компанії «Тедіс-Україна» фактично легалізує її монопольне становище.

«Тедіс» -- монополіст і займає ключові позиції в лобіюванні їх (виробників, - ред.) інтересів і впливу на політику», - наголосив Скіпальський.

Нагадаємо, раніше народний депутат з фракції «Батьківщина» Валентин Наливайченко заявив, що через непрофесійність і бездієвість міністра Ігоря Петрашко та міністерства економіки, в Україну повернулися монополії, корупція і абсолютно непрозорі рішення. Зокрема, депутат згадав про ситуацію на ринку тютюнових виробів, де за лобіювання міністра економіки Петрашко повернувся монополіст, коли для компанії «Тедіс» створили особливі умови.

Популярні новини зараз

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Арсен Мірзоян показав своїх жінок у всій красі: Тоня, Ніна і маленьке диво на руках

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

16-річна Маша Полякова похвалилася шикарним подарунком від "шанувальників": "Дівчата, дивіться"

Показати ще

Раніше народний депутат Сергій Магера зазначив, що попри те, що бізнес в країні зазнає колосальних збитків через карантин, міністерство економіки не пропонує жодних рішень для його підтримки.

Водночас лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що бездіяльність міністра економіки Ігоря Петрашка вбиває економіку країни, і він має подати у відставку.