Наша команда перемогла на Луганщині та отримала довіру переважної більшості жителів! В наші приймальні щодня приходять СОТНІ звернень від людей, які довіряють не діючому губернатору, а команді реальних патріотів рідного краю.
Сьогодні з трибуни Верховної Ради висловив недовіру до губернатора Гайдая – від імені всіх громадян, які вчергове підтримали нашу команду!
Влада спричинила дві масштабні пожежі та спалила людей живцем. В області масово вивозять ліс, ми кожного дня фіксуємо порушення. Натомість влада тільки прикриває злочини – свідомою бездіяльністю, яка спричинила людські жертви, або ж своїм повним профанством.
Сьогодні їм начхати на проблеми погорільців. Плювати на медичну систему та захист жителів області.
Вони скасували вибори всюди, де лише змогли знайти формальні приводи. І зазнали нищівної поразки там, де не змогли заборонити людям висловити ставлення до діючої влади!
Штрафи за оренду житла: до чого готуватись
Трудова повинність приваблює владу: як хочуть змусити громадян працювати
Тарифний маневр: як платити вдвічі менше за мобільний зв'язок
Дорослі діти прагнуть жити з батьками: все більше сімей обирають лишатись разом
Ми вимагаємо відставки губернатора Гайдая та глави ДСНС Пшика. Ваші ігри в політику та неспроможність або небажання працювати для мешканців області вже очевидні всім! Ви відповідаєте за смерті людей та згорілі будинки! Досить вбивати Луганщину!