Олександр Лукашенко проголосував на президентських виборах Білорусі.
Про це повідомило БЕЛТ.
Чинний президент Білорусі традиційно голосує на виборчій дільниці в Білоруському державному університеті фізичної культури. Лукашенко привітав членів виборчої комісії, поцікавився, як проходить голосування, а потім заповнив бюлетень і опустив його в урну.
Після процедури голосування Олександр Лукашенко поспілкувався з представниками ЗМІ.
ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити зараз
Відключення світла без графіків: енергетики попередили про найгіршу зиму
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Журналістам він заявив, що ситуація на виборах не вийде з-під контролю.
з-під контролю нічого не вийде. Це я вам гарантую. Це головне завдання чинної влади, не тільки президента.
Лукашенко також заявив: "що б тут не планували окремі люди та інше, з-під контролю ситуація не вийде. Ось півгодини тому передали донесення прикордонного комітету: ми відмовили у в'їзді 170 людям. Або фальшиві візи, або взагалі не могли пояснити, чого вони їдуть. На кордоні контроль дуже серйозний."
Олександр Лукашенко також висловився про Світлану Тихановську:
" у мене чотири головних противника. Я не вважаю її головним. Вона щиро зізнається, що не розуміє, куди потрапила. Ніхто ніяких репресій в порушення закону не робив. Виконуйте закон-ніяких репресій не буде".
На 12: 00 явка виборців склала більше 54%. ЦВК повідомила, що вибори в країні відбулися.
Нагадаємо, раніше у Білорусі почали викрадати протестувальників посеред вулиці: нападають у масках і "пакують".
Як повідомляв портал "Знай.uа", Лукашенко почав війну проти Цоя: у Мінську затримали діджеїв за пісню "Перемен".
Також "Знай.uа" писав, що затриманих у Білорусі журналістів чекає покарання-що придумав Лукашенко.