Міністр юстиції України Денис Малюська мріє про роботу. Мабуть, засидівся міністр на відпочинку, і вже скучив по просторих кабінетах свого відомства. Відповідний запис він опублікував на своїй сторінці в Facebook, і доклав кілька кумедних фотографій.
На фото Денис Малюська у світлому діловому костюмі з оригінальним доповненням образу у вигляді коричневих замшевих кросівок. Він лежить на підстриженому газончику. Видно, Малюська абсолютно не боїться забруднити свій білий костюм. Напевно в гардеробі у міністра є ще кілька таких самих.
“Мріючи про роботу. Про багато-багато роботи”, – так підписав Малюська свої фотографії. Саме таким повинен бути міністр – завжди готовим до роботи, і мріють про те, щоб змінити зелений газончик на задушливі приміщення Міністерства юстиції.
Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, Міністр юстиції Малюська втілив свої еротичні фантазії на турніку після рад Ківи.
ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону
Нові ліміти на карткові перекази: які обмеження діють і кого стосуються
Ухилянтів виженуть із засідки: стартують масові перевірки
Обмеження карткових переказів: які ліміти встановлять з нового року
Як повідомляв портал Знай.uа, Міністр Малюська пояснив, чи має право підліток змінити по батькові - "Нічого спільного з дитиною".
Також Знай.uа писав - ″Завершення випадкових гастролей на позиції міністра″, - Малюська розлютив українців яскравим шопінгом.