Про це заявив голова виконавчого комітету ради Національного реформ Міхеїл Саакашвілі.

Саакашвілі зазначив, що рішення про зниження на 20% портових зборів у 2018 році, прийнята урядом, було правильним, але їх необхідно було знизити в кілька разів.

«Тарифи треба було не знижувати на 20%, а треба було знижувати в 2-3 рази. Я був в Одесі і кричав, що в Одесі тарифи завищені мінімум в три рази. Чому? Тому що все це в офшорах через прокладки. І він (Володимир Омелян – екс-міністр інфраструктури, - ред) знизив на 20%», - сказав Саакашвілі.

Нагадаємо, раніше екс-міністр інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що НАБУ звинувачує його у нанесенні збитків державі через рішення про зниження на 20% портових зборів у 2018 році, що стимулювало зростання доходів морської галузі.

З заявами на підтримку рішення Володимира Омеляна в 2018 році і необхідності зниження портових зборів в Україні виступили Американська торгова палата, Європейська Бізнес Асоціація.

Популярні новини зараз

Жодних розводів на вікнах: простий трюк, який використовують автомеханіки (а господині про нього майже не знають)

Аномальне тепло зміниться мокрим снігом: друга половина березня здивує контрастами

Екстремальна спека і повені: погода різко зміниться вже цього року

Гроші на виживання: хто з пенсіонерів отримає додаткові виплати

Показати ще