Боротьба з незаконною вирубкою лісів – пріоритет для Держекоінспекції!

Ми розпочали наступ на «чорних лісорубів», корумпованих працівників лісгоспів та торговців краденою деревиною. Відповідні доручення дав керівникам територіальних та міжрегіональних підрозділів.

Вони передбачають:

✅посилення контролю за дотриманням законодавства про захист та відтворення лісів;

✅під час перевірок лісгоспів обов’язкове відображення відповідності заготовленої та реалізованої деревини по кожній лісосічній ділянці;

Популярні новини зараз

Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом

ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти

Скасування табелів у школах: як тепер оцінюють знання школярів

ТЦК змінює тактику: кого мобілізують прямо з вулиці

Показати ще

✅надання оцінки роботі державної служби лісової охорони;

✅при виявленні порушень – передача матеріалів перевірок до прокуратури для вжиття негайних заходів;

✅до тих лісових господарств, що порушують закон, вжиття максимум заходів впливу аж до анулювання дозволів на використання природних ресурсів;

✅інформування про факти недопуску на перевірки працівників Держекоінспекції для подальшого реагування.

Безпека лісів України буде гарантована лише в разі невідворотності покарання тих, хто сьогодні знищує національне природне багатство та заробляє на цьому шалені кошти. Такі особи є нашими противниками, з якими Держекоінспекція буде безкомпромісно боротися!