Генеральна прокурорка України Ірина Венедиктова поділилася інформацією про посадки топових українських корупціонерів. Так як про це заявляв глава держави Володимир Зеленський в рамках президентської компанії.
"Я вам хочу сказати, що ми садимо, і саджаємо кожен день. Просто в нашому суспільстві є певні особи - "маркерні точки". Звичайно, тут треба виходити тільки з вимог закону. Процеси посадки йдуть і будуть йти незалежно. Однак наше суспільство хоче топ-посадок тих людей, які багато років обкрадали нашу країну", - цитує Венедиктову Сьогодні.
Також генпрокурорка додала, що якщо справа стосується про посадки високопоставлених чиновників, то тут мова йде вже про дії НАБУ і САП, оскільки це їх підслідність.
Венедиктова зазначила, що готова разом з усіма правоохоронцями "допомогти показати ці топ-посадки". За її словами, генеральна прокуратора щодня виконує свою роботу та відправляються відповідні обвинувачульні акти до суду.
ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація
У метро вводять суворі правила: кого можуть не пустити на станції в 2026 році
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, що Венедиктову звинуватили в спробі врятувати від кримінальної відповідальності ексзаступник голови НБУ часів Януковича.
Як повідомляв портал "Знай.ua", генпрокуратуру і САП просять перевірити інформацію про "схему Геруса".
Також "Знай.ua" писав, що прокурора і слідчого у справі бронежилети "ТЕМП-3000" відсторонили від справи.