Стрілянина у Броварах була спричинена конфліктом між перевізниками та невідомими особами, повідомляє УНН з посиланням на власні джерела.
Днями з’явилася інформація, що поряд з зупинками маршрутних таксі в Броварах перебувають невідомі особи. Сьогодні, 29 травня, між цими особами та місцевими перевізниками стався конфлікт, який переріс у стрілянину.
Ймовірно, йдеться про перерозподіл сфер впливу у сфері пасажирських перевезень.
Наразі повідомляється щонайменше про 10 затриманих: чоловіки з Вінниці, Києва та Волинської області. У затриманих вилучено мисливську та травматичну зброю.
За даними джерела УНН, наразі перевіряється можлива причетність до конфлікту структур, підконтрольних спортсменові та бізнесмену, екснардепу Володимиру Продівусу. З ним пов’язані різні бізнес-структури у Броварах та Вінницькій області. Він є головою ради директорів Прем’єр-Фінанс, основні підприємства якої розташовані у Вінницькій області.
16-17 годин без світла: що буде з електрикою найближчими днями і де ситуація найважча
Коли закінчаться вимкнення і графіки: готуйтесь до свят у темряві
Ухилянтам не залишать шансу: на облік ТЦК поставить автоматично
МОН міняє правила вступу до вузів
Нагадаємо, вранці 29 травня у Броварах сталася стрілянина. Поліція відкрила провадження.