Команда Зеленського продовжує придумувати ідеологію для партії, щоб народ її активно підтримував.
Спочатку вони були лібертаріанцями. (Це як ліберали, але ще круче).
Потім вони рушили до соціалізму
А нині вони «за будь-який підходящий інструмент в конкретній ситуації», - пояснює очільник партії Корнієнко.
І розшифровує: у земельному питанні - праві націоналісти, у питанні економіки й ринків - ЛІБЕРАЛИ, а під час пандемії - соціалісти.
Мороз не відступить: які випробування готує погода, заява КМДА
Українцям почали блокувати рахунки: у ПриватБанку пояснили, як не залишитись без грошей
Тиждень без тепла у люті морози: українців змусять виживати
У ТЦК дали 7 днів: це потрібно зробити всім чоловікам, навіть з бронюванням
Між іншим, Гітлер теж у свій час шукав свою партійну ідеологію між націоналізмом і соціалізмом, а починав з лібералізму.
«Ми могли назвати себе Ліберальна партія. Але вирішили назватися націонал-соціалістами», - писав Гітлер. Але це так, історичний відступ.
А взагалі, це біда коли влада не знає, що будує. І вже трагедія, коли й не хоче знати, що будувати.
Нагадаю слова, ще одного політичного класика - Зеленського, в якого «немає часу думати стратегічно, тому він думає тактично». Його тактичне думання, щоправда, вже порушує Конституцію та Закони, оскільки Президент двічі пропустив представлення свого стратегічного думання для народу і країни. Він мусив представити своє позачергове послання на першому засіданні нової Верховної Ради 29 серпня 2019 року та виступити із щорічним посланням до 31 березня 2020 року!
А нині, наша рідна держава продовжує жити тактично… від одного до іншого відеозвернення Президента, від вечора дня сьогоднішнього до вечора дня прийдешнього!