Національний Корпус сьогодні, 17 березня, мітингував під стінами Верховної Ради з вимогою до парламенту піти на карантин. Активісти пояснили, що у Нацкорпусі не довіряють чинній владі, яка під прикриттям боротьби з поширенням коронавірусу намагається заблокувати протест проти української капітуляцію перед Кремлем.
"Вірус – не привід для здачі національних інтересів! Вдалося дотиснути депутатів і відправити на карантин. Перемога вулиці, громадської думки та здорового глузду – як мінімум, найближчі тижні розпродаж землі та легалізацію "ЛДНР" не голосуватимуть. "Слуги" поки вирішили не брати на себе цю відповідальність"
Білецький з Нацкорпусу наголосив, що протест відбувався у повному противірусному екіпіруванні, а добиралися учасники акції індивідуальним транспортом.
"До слова, наш протест був у повному противірусному екіпіруванні. Добиралися індивідуальним транспортом. Акції проти так званого "ринку землі", марші добровольців 14 березня, сьогоднішній протест – все це також заходи безпеки. Проти загрози здачі країни. Головне – не зупинятися"
Кабмін ухвалив тариф: скільки будемо платити за куб газу з 1 січня
ПриватБанк бере комісію за зняття грошей: про які додаткові витрати варто знати
ПФУ перевірить майно кожного: через що можуть скасувати виплати
Пенсії піднімуть двічі на рік, а ціни щодня: чи відчують пенсіонери підвищення
Нагадаємо, Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль зробив заяву у Верховній Раді щодо коронавірусу. За яких умов в Україні введуть надзвичайний стан через коронавірус. Шмигаль заявив про повну готовність.
Як повідомляв портал "Знай.ua", чим обернеться коронавірус для України, Романенко показав основні виклики Зеленському
Також "Знай.ua" писав, Раду відправляють на карантин через коронавірус — Білецький з Нацкорпусу поставив вимогу. Національний Корпус домігся призупинення роботи Верховної Ради