Український дипломат у закордонній місії був інфікований коронавірусом.

Через спалах захворюваності на коронавірусну хворобу COVID-19 українські посольства і консульства будуть працювати в особливому режимі.

Про це йдеться у публікації пресслужби Міністерства зовнішніх справ України.

“Україна захищає всіх своїх громадян всередині країни та за її кордонами. Зокрема, і наших колег з дипломатичної служби. На жаль, у нас вже зафіксований перший випадок захворювання дипломата в одній з країн світу. Закордонні дипломатичні представництва тимчасово переходять на дистанційний режим роботи, щоб зберегти спроможну мережу допомоги українцям по всьому світу”, - розповів міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.

Коронавірус, фото: Getty Images

Популярні новини зараз

За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни

Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена

"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків

Школи переходять на дистанційне навчання

Показати ще

Додаткових даних про інфікованого українця міністр не повідомив.

Особливий режим передбачає мінімізацію контактів працівників посольств та консульств з відвідувачами, окрім випадків необхідності забезпечення безпеки при епідемії. Одночасно з цим українські дипломатичні представництва будуть прискорено розглядати звернення громадян України щодо документів, необхідних для повернення в Україну.

Пріоритет в опрацюванні буде надано для:

"- посвідчень особи на повернення в Україну у разі необхідності повернення в Україну наступного тижня;

- набуття громадянства України за народженням дітям, народженим у країні перебування та у зв’язку з оформленням їм посвідчення особи на повернення в Україну у разі реальної необхідності невідкладно повернутися в Україну;

- віз для в’їзду в Україну для забезпечення інтересів України у сфері зовнішньої та внутрішньої політики, а також у випадках, які мають гуманітарний характер за рішенням керівника ЗДУ", - повідомляє пресслужба.


Український паспорт, фото "Знай.ua"

Обов'язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше коронавірус забрав життя найріднішої людини Макгрегора, спортсмен у глибокому траурі.

Як повідомляв портал "Знай.ua", у Києві через коронавірус дезінфікують метро і під'їзди будинків.

Також "Знай.ua" писав, Роналду "зустрівся" з коронавірусом і почав благати людей про головне - "Втратив близьких".