Скандальний пранкер "Джокер" поспілкувався від імені нардепа "Європейської Солідарності" Ірини Геращенко з волонтеркою Оленою Біленькою, більш відомої як Маруся Звіробій.

Про це повідомив сам пранкер у своєму Telegram-каналі, опублікувавши також листування.

"Поспілкувався з Марусею Звіробій від імені Ірини Геращенко. У Звіробій великі політичні амбіції. «Буду валити його (Зеленського) щодо відведення військ...я йому п*дар покажу». Але перш хоче підлікуватися, тому просить Ірину підлікувати її у Феофанії", - зазначив "Джокер".

Популярні новини зараз

Продукти невідомого походження на понад 100 млн грн: в Україні викрили масштабну схему

Чи існує насправді розшук в Резерв+: суд поставив крапку в резонансному питанні

Надбавки до пенсії 300-908 грн: сім категорій отримають доплату за заслуги, решта — за віком

Виплати пенсіонерам з 1 серпня: ПФУ готує надбавки, але не всім

Показати ще

Варто уточнити, що в понеділок, 10 січня, Печерський районний суд Києва у справі про погрози президенту України Володимиру Зеленському обрав запобіжний захід Звіробій у вигляді особистого зобов'язання. Її також зобов'язали носити електронний браслет протягом 2 місяців.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, Звіробій піддала критиці те, що Зеленський одягав бронежилет під час свого візиту до Ватикану.

Як повідомляв портал Знай.uа, Маруся Звіробій знову накинулася на Зеленського: "Путін навіть тапочки зробить президентом".

Також портал Знай.uа писав, що Маруся Звіробій перед допитом у ДБР заговорила по-іншому: "За мною стежать".