Шеф-редактор порталу “Хвиля” та керівник політичних програм Українського інституту майбутнього Юрій Романенко у своєму Telegram-каналі Romanenko Dreams&Nightmare Show прокоментував опубліковані вчора записи розмов прем’єр-міністра Олексія Гончарука.
На думку Романенка, ці три розмови розвінчують один з основних міфів, у полоні якого перебуває більша частина українського суспільства — міф про те, що у керівництві країни знаходяться люди, які розуміють те, що роблять.
"Плівки прекрасно показують, що насправді найвищі люди в країні самі поняття не мають, що відбувається. І рішення приймаються абияк, на ходу з’являються плани у дусі “давайте щось будувати”. Але в якій логіці будувати?"
За його словами, підхід нинішнього керівництва Кабміну, яке сиділо там ще за часів Порошенка, до керівництва державою можна охарактеризувати словами “тицьни пальцем та придумай, як пояснити помилки”.
У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь
"Пакувати" будуть не тільки ТЦК: експерт розповів, як можуть змінити мобілізацію у 2026 році
ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні
ПриватБанк змінив ліміти на видачу готівки: яку суму можна зняти
"Вони вже майже півроку рулять Кабміном, а до того роками там сиділи при Порошенку, але підхід до керування державою в дусі "тицьни пальцем та придумай, як пояснити косяки""
Також Романенко стверджує, що президент Володимир Зеленський після цього змушений буде приймати певні кадрові рішення.
"Тому, що з таким масштабом мислення і такими підходами усі ці любителі презентацій доведуть економіку та Україну до катастрофи".
Нагадаємо, Гончарук на таємній нараді обговорював, як обдурити Зеленського.
Як повідомляв Знай. ua, українці почули другу "плівку Гончарука" і заніміли.
Також Знай.ua розповідав про те, що було оприлюднено третю плівку з таємної наради Гончарука з Оксаною Маркаровою, Яковом Смолієм, Катериною Рожковою, Олександром Бетлием, Дмитром Сологубом і Тимофієм Миловановим.