Президент України Володимир Зеленський у п'ятницю, 27 грудня, підписав указ, яким звільнив з військової служби в запас Служби безпеки України генерала армії, ексглаву СБУ Василя Грицака.
"Звільнити генерала армії України Грицака Василя Сергійовича з військової служби в запас Служби безпеки України у зв'язку з проведенням організаційних заходів з правом носіння військової форми одягу", - зазначається в тексті указу №963/2019 від 27 грудня, оприлюдненому на сайті глави держави.
Нагадаємо, що в Національному антикорупційному бюро України заявили про затримання 10 співробітників столичної Митної служби.
Як повідомляв портал Знай.uа, НАБУ відкрило кримінальне провадження за фактом можливого вчинення ексглавою СБУ Василем Грицаком державної зради і шпигунства. Кваліфікація справи не уточнюється з невідомих причин.
Нові правила оплати та передачі показників: "Нафтогаз" попередив споживачів
Відрізняються платіжки за опалення: теплоенерго пояснили причини
Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки
Двоетапне зростання тарифів у 2026 році: які суми побачимо у платіжках
Також портал Знай.uа писав, що Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру порушити кримінальне провадження за фактом державної зради проти колишнього голови СБУ Василя Грицака.