Під час офіційної зустрічі з делегацією представників Сенату США секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данилов розповів, що одним із найважливіших пріоритетів діяльності РНБО є сфера кібербезпеки.
Про це стало відомо завдяки повідомленням українських ЗМІ.
За інформацією журналістів, Данилов назвав сферу кібербезпеки ключовою складовою національної безпеки.
"У наступні п'ять-десять років кіберзброя стане номером один у світі, навіть ядерна зброя відійде на другий план", - заявив він.
В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати
Як захистити вікна від вибухової хвилі: бюджетний лайфгак від українки
12 днів із снігом і дощем: прогноз погоди перед Новим роком змусить українців змінити плани
Один клік і грошей немає: ПриватБанк попередив про нову загрозу
При цьому секретар РНБО додав, що в глобалізованому світі, де війни стають гібридними, захист інформації та пристроїв для роботи з нею є вкрай важливим, оскільки для кіберзлочинів не існує кордонів.
Нагадаємо, сайт "Миротворець" припиняє свою діяльність: що відбувається.
Як повідомляв Знай.uа напад на Зеленського: невідомі влаштували президенту справжнє "пекло", деталі.
Знай.uа писав, у ЄС відреагували на нову програму України та МВФ: "Відмивання грошей".