На днях британська Консервативна партія подала скаргу на телеканал Channel 4. А сталося це після того, коли прем'єр-міністр та лідер партії Борис Джонсон відмовився брати участь у виборчих дебатах щодо зміни клімату. Відтак, канал не розгубився, та замінив його брилою льоду, пише Reuters
"Місця у студії, призначені для Джонсона та Найджела Фараджа, лідера партії Brexit, були замінені крижаними скульптурами, які тануть, в той час як п’ятеро інших лідерів партій від Лейбористів, Ліберальних демократів, Зелених, Плайд Кемри та SNP виклали свої позиції щодо надзвичайної кліматичної ситуації", - йдеться у повідомленні.
За словами партії, цей крок є "провокаційним партизанським трюком", а відтак, написали медіарегулятору Ofcom, що рішення Channel 4 є порушенням його Кодексу мовлення.
Нагадаємо, Україна шукає нових відчуттів у відносинах з Трампом, - CNN.
ТЦК не матиме претензій: кому з українців дозволять оформити відстрочку з-за кордону
Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років
ПриватБанк попередив про нові тарифи з 1 січня: за що доведеться платити
"Мінімалка" до 20 тисяч грн: українцям хочуть майже вдвічі підняти оклади
Як повідомляв Знай.uа прокурор Кулик може зайняти посаду в слідчому відділенні СБУ.
Знай.uа писав, оголений Трамп приміряв образ Роккі: весь світ на вухах від витівки лідера США, провокаційне фото.