Народні депутати Верховної Ради прийняли закон про ринок землі. Про це повідомив прем'єр-міністр України Олексій Гончарук. Стало відомо, як голосували народні обранці.
Із 252 депутатів політичної партії "Слуга народу" за прийняття рішення проголосували 227 депутатів, утрималися - 16 і один не голосував. На засіданні були відсутні 5 народних обранців президентської фракції.
Практично одностайними були депутати від фракції "ОПЗЖ". Із 44 депутатів у сесійній залі були відсутні 41, ще двоє віддали свій голос "проти".
Фракція політичної партії "Європейська солідарність" проголосувала наступним чином: із 26 депутатів були "проти" закону 20 народних обранців, ще троє — відсутні і троє не голосували.
ПриватБанк бере плату за те, що раніше було безкоштовним
У 2026 році залишитесь без квартири: чиє право власності оскаржать
Банки отримали нові повноваження: рахунок закриють без пояснень
Що робити, якщо генератор сусідів заважає своїм шумом
Жодного голосу "за" не віддали й депутати із фракцій Всеукраїнське об’єднання "Батьківщина", Депутатська група "За майбутнє" та Фракція політичної партії "Голос".
Позафракційні депутати віддали 13 голосів "за", 7 - проти і утрималися від голосування 8 народних обранців.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла закон про ринок землі
Як повідомляв портал "Знай.ua", Гончарук висловився з приводу ринку землі
Також "Знай.ua" писав, що Мендель здивувала зверненням до земляків