Український бізнесмен, один з найбагатших людей країни, американським журналістам заявив, що експрезидент України Петро Порошенко та інші посадові особи, які відповідали за націоналізацію "ПриватБанка", повинні понести покарання. І зробив це Коломойський в досить грубій формі.
Про це стало відомо завдяки повідомленню видання New York Times.
Так, Коломойський заявив, що для Петра Порошенка та інших причетних чиновників "необхідно відновити смертну кару".
Також в інтерв'ю New York Times Ігор Коломойський заявив, що Європейський Союз і НАТО не хочуть приймати Україну до своїх лав, і тому Києву варто відмовитися від курсу на інтеграцію з Заходом.
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
Кредитні картки більше не працюватимуть: чим замінять
Адвокат попередив про мобілізаційні нововведення: що треба знати чоловікам
Школярам пропонують зменшити канікули: забувають, як пишуться їх імена
"Ви нас не приймете... Немає сенсу витрачати час на порожні розмови. А між тим Росія дуже хоче взяти нас до нового варшавського договору", - цитує підприємця газета.
Нагадаємо, Шефір таємно навідався до Коломойському: що робив помічник Зеленського в офісі олігарха.
Як повідомляв Знай.uа Романенко спрогнозував наслідки імпорту електроенергії з Росії: "Програють всі".
Знай.uа писав, бійка Ляшко з Герусом отримала гучне продовження: поліція прийняла несподіване рішення.