Президент України Володимир Зеленський розпочав зустріч з Генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом. Політики зустрілися у Маріїнському палаці в Києві.
Про це повідомляє прес-служба глави держави.
Перемовини проходять у вузькому колі. Відомо, що після закінчення зустрічі Глава держави візьме участь у засіданні Комісії Україна – НАТО. Засідання відбудеться у рамках візиту Північноатлантичної ради Альянсу до України.
Як відомо, Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг у середу, 30 жовтня, прибув до Одеси. 31 жовтня у Києві Столтенберг головуватиме на зустрічі комісії Україна-НАТО за участі президента Володимира Зеленського. У цей день генсек НАТО виголосить промову у Верховній Раді.
Нагадаємо, Білецький звинуватив Зеленського у брехні з розведенням сил в Золотому: "Для нього це норма".
Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати
Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році
Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат
Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський заявив про економічний прорив України: "Зупинятися не збираємося".
Також портал Знай.uа писав, що українцям розповіли правду про скандал Зеленського в Золотому: "В армію піди і захищай, Боря...".