Соціологічною групою "Рейтинг"19-22 жовтня було проведено опитування для визначення рівня довіри українців. В опитуванні взяли участь 2500 респондентів віком від 18 років і старше. Воно відбувалося у формі особистого формалізованого інтерв’ю. Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2,0%.
В результаті дослідження було зроблено висновок, що в Україні продовжує триматися на високому рівні довіра до центральних органів влади.
"На фоні позитивних очікувань та загального оптимістичного настрою у поствиборчий період зросла довіра до більшості інституцій. Найбільше позитивних змін зафіксовано щодо центральних органів влади: президента, уряду та парламенту"
Найвищий відсоток довіри отримали волонтери (69%), ветерани АТО (67%), президент України (66%) та армія (65%). Також багато людей довіряють церкві (56%).
Треба лиш пережити цю зиму: українців обнадіяли щодо морозів і холодів
Мороз і темрява не вічні: синоптики назвали дату, коли Україна відчує перше полегшення після лютого холоду
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління
Міні-індексація: пенсіонерам нарахують надбавки вже протягом січня
Щодо показника недовіри: найбільше українці не довіряють органам прокуратури (62%) та судам (66%). Довіряють цим установам лише 14-15%".
Нагадаємо, раніше Україна різко піднялася у престижному рейтингу
Як повідомляв портал "Знай.ua", збірна України поліпшила позиції в оновленому рейтингу ФІФА
Також "Знай.ua" писав, що Ломаченко очолив найпрестижніший рейтинг світу