Нардеп від ″Батьківщини″ Ігор Луценко став радником мера Києва Віталія Кличка.

Про це повідомив сам Луценко на своїй сторінці у Facebook. Народний депутат восьмого скликання від ″Батьківщини″ розповів, чим планує займатись.

Ігор Луценко зазначив, що працюватиме офіційно радником міського голови Києва з питань запобігання та виявлення корупції.

″Останнім часом мене регулярно питають — чим же я буду далі займатися? Відповідаю: тим, чим і попередні 12 років і 1 місяць. Відсьогодні ще й офіційно. Мене призначено радником міського голови з питань запобігання та виявлення корупції в Києві″ — написав Луценко у Facebook.

Він додав, що працюватиме на громадських засадах, тобто безоплатно.

Популярні новини зараз

ПФУ затягує з ідентифікацією: мільйони людей ризикують лишитися без пенсій

ПФУ оновить виплати: на скільки зростуть пенсії у 2026 році

В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається

ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки

Показати ще

Нагадаємо, НАБУ оголосило підозру раднику Кличка Дмитру Білоцерківцю.

Як повідомляв портал Знай.ua, мер Києва Віталій Кличко попросив своїх заступників написати заяву на звільнення.

Також Знай.ua писав, у киян викликало обурення невиконана обіцянка Кличка облаштувати конструкції на Шулявському шляхопроводі.