У понеділок, 14 жовтня українці святкують День захисника України. З нагоди свята президент Володимир Зеленський запланував робочу поїздку у Донецьку область.
Пресслужба Донецької облдержадміністрації проінформувала про візит українського президента на Донбас.
"14 жовтня 2019 року президент України Володимир Зеленський з робочою поїздкою відвідає Донецьку область", – повідомляє Донецька ОДА.
Морози та снігопади не відпустять у березні: чого чекати від погоди
ТЦК змінили плани щодо чоловіків 50+: як відбувається мобілізація
Українці стануть безхатьками: виселять із власної квартири
Готуйте близько 2000 грн: "Нафтогаз" пояснив, що має встановити кожен споживач
14 жовтня по всій Україні відзначатимуть День захисника України. З цього приводу СБУ застерігає про особливу пильність, оскільки можливі провокації.
Раніше повідомлялося, що Володимир Зеленський вважає можливим розведення військ біля Золотого і Петровська лише за умови дотримання режиму тиші протягом семи днів.
В той же час, 14 жовтня, у Києві відбудеться "Марш захисників", який очолять ветерани.
Нагадаємо, раніше Зеленський звернувся до українців напередодні Дня захисника
Як повідомляв портал "Знай.ua", Пальчевський підказав Зеленському, не втратити довіру українців
Також "Знай.ua" писав, що Володимир Зеленський привітав Усика з успішним дебютом