Україна в програші через відсутність авіасполучення з Російською Федерацією, але для початку важливо припинити бойові дії на окупованих територіях Донбасу.
Таку заяву зробив український лідер Володимир Зеленський в ході прес-марафону, який відбувся в четвер, 10 жовтня, в Kyiv Food Market. Як відомо, глава держави 12,5 годин відповідав на питання журналістів.
За словами президента, досить дивно, що поїзди курсують між країнами, а літаки літати не можуть. Такий розклад невигідний, у першу чергу, Україні. Зеленський підкреслив, що яерез відсутність авіасполучення банкрутують наші авіакомпанії.
Лідер держави вважає, що якщо націоналізувати велику українську авіакомпанію, всі власники ще спасибі скажуть:
Треба лиш пережити цю зиму: українців обнадіяли щодо морозів і холодів
Пенсіонерів поділили на касти: чому одним додали тисячі, а іншим - копійки
Морози в Україні підуть на спад: синоптики назвали терміни потепління
Пенсії можуть зрости утричі: у Раді хочуть поетапно збільшувати мінімальні виплати
"Ми можемо націоналізувати нашу велику компанію, і всі власники будуть тільки щасливі, щоб не платити по боргах. Але ми поки таке щастя їм не надамо".
Президент зазначив, що подібний стан речей абсолютно невигідний для України, але це нормально, що люди цього хочуть:
"Щоб робити такі кроки, потрібно зустрічатися, припиняти війну. Є один з важливих пріоритетів - просто припинити хоча б вбивати, стріляти. На жаль, цього поки що не сталося".
Нагадаємо, що прес-марафон Володимира Зеленського встановив світовий рекорд.
Як повідомляв портал Знай.uа, Зеленський розповів, коли звільнять інших українських політв'язнів.
Також портал Знай.uа писав, що Дональд Трамп емоційно відреагував на прес-марафон Зеленського: "Завершити аферу демократів!".