Прес-секретар Володимира Зеленського Юля Мендель прокоментувала ситуацію з журналістом Сергієм Андрушком.

Вона потрапила в скандал з журналістом, на якого вона кидалася, прокоментувала чутки про її персону.

"Ми маємо зустрітись із паном Андрушком та іншими журналістами, я розумію ситуацію із Крістофером Міллером. Я не знаю, хто третій журналіст... Почалась якась маніпуляція, хтось почав говорити абсолютно абсурдні речі, що я когось домагалась. Коли ми говоримо про свободу слова, то маємо розуміти, де закінчується дискусія і починається цькування", - зазначила Мендель.

Прес-секретар Володимира Зеленського заявила, що журналісти після інциденту з Сергієм Андрушком почали її "труїти", а це не має нічого спільного зі свободою слова, про яку вони говорять.

Журналістам видання BIHUS Юлія повідомила, що з Сергієм Андрушком у неї запланована зустріч. За її словами, потрібно налагодити діалог між людьми, так як ситуація, коли Мендель принесли намордника і повідка під Адміністрацію президента, є абсолютно неприпустимою.

Популярні новини зараз

У вас є 7 днів - і без виправдань: ТЦК нагадали, що обов'язково треба зробити тим, у кого є відстрочка чи бронь

В Україні хочуть жорстко карати мобілізованих, які пішли у СЗЧ: що їм загрожує

Зброю до рук візьме кожен: війна та мобілізація можуть тривати ще 10 років

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще

Нагадаємо, Олену Зеленську "зловили" в несподіваному місці, емоції зашкалюють: "Моя улюблена перша леді".